Raportează o problemă

sau anuleaza

FEEDBACK

ContactDespre noiOfertaCariereNourasi

Cariere

Suntem in permanenta cautare de colegi noi in toate cele 10 orase din reteaua InOras.ro. Te rugam sa urmaresti anunturile postate mai jos si sa ne dai de veste daca vrei sa colaboram.

1. Internship Vânzări

Responsabilități:

  • Dezvoltarea portofoliului de clienți (prospectarea pieței);
  • Gestionarea propriilor proiecte, în regim de eficiență;
  • Înlocuirea Reprezentanților de vânzări titulari atunci când este cazul;
  • Întocmirea ofertelor pentru clienți;
  • Crearea de baze de date cu clienții existenți și potențiali;
  • Realizarea planului de vânzări lunar stabilit;
  • Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții companiei;
  • Întocmirea periodică a materialelor de sinteză (rapoarte);
  • Participarea activă la ședințe;

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare, vânzare consultativă;
  • Persoană responsabilă;
  • Adaptabilitate;
  • Capacitate dezvoltată de planificare și organizare, orientare către rezultate, gândire strategică;
  • Perseverență;
  • Seriozitate;
  • Cunostințe excelente de operare MS Office  (Word, Excel, PowerPoint);

Beneficii oferite:

  • Adeverință de stagiu internship;
  •  Șansa dezvoltării profesionale pe domeniul vânzărilor;
  •  Mediu de lucru flexibil;
  • Acreditări la evenimente (în cazul în care suntem parteneri).
 2. Internship Evenimente

  • Dezvoltarea portofoliului de parteneriate media;
  • Înlocuirea Reprezentanților de evenimente titulari atunci când este cazul;
  • Întocmirea contractelor de parteneriat pentru posibilii parteneri media;
  • Crearea de baze de date cu partenerii media existenți și potențiali;
  • Creare de nou conținut pe site-ul www.inoras.ro;
  • Gestionarea mailurilor și urcarea pe site a noilor evenimente pe toată rețeaua InOraș.ro;

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare;

  • Șansa dezvoltării profesionale pe domeniul PR;
  • Mediu de lucru flexibil;

Dacă ești interesat de unul din internship-urile prezentate, te invităm să ne trimiți un mail pe adresa inoras.romania@gmail.com cu CV-ul atașat.

Desigur, dacă ai întrebări te așteptăm pe mail sau la numărul de telefon: 0725 522 553.

Termenul limită de primit CV-urile este 17 iulie 2014!

Cele două intenshipuri durează 2 luni (21 iulie - 21 septembrie)!